آگهي فراخوان ارزيابي كيفي احداث خط انتقال نيرو

خانه » وبلاگ – شبکه ای » آگهي فراخوان ارزيابي كيفي احداث خط انتقال نيرو

آگهي فراخوان ارزيابي كيفي احداث خط انتقال نيرو

موسسه عمران وتوسعه منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان در نظر دارد براي انجام “طراحي ،تامين تجهيزات ، احداث فونداسيون جاده دسترسي،نصب برج، نصب هادي و سيم محافظ حاوي فيبرنوري،تست و راه اندازي خط ۶۳ كيلوولت دومداره تغذيه پست اختصاصي خود واقع در استان قم،کيلومتر ۳جاده اصفهان،منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان، به روش طرح و ساخت (EPC) “، و با شرايط خاص از طريق فراخوان ارزيابي كيفي نسبت به شناسائي و ارزيابي مناقصه گران اقدام نمايد.

بدين وسيله از كليه متقاضيان واجد شرايط و مايل به شركت در اين مناقصه دعوت مي گردد جهت دريافت اسناد ارزيابي كيفي از تاريخ۲۷/۰۸/۱۴۰۲ الي ۰۱/۰۹/۱۴۰۲ به شرکت مهندسين مشاور مهساب نيرو(مانيکو) ،شماره تماس ۲۲۷۷۸۷۷۳-۰۲۱و يا درگاه الکترونيکي به آدرس www.manicco.com مراجعه و براي دريافت اسناد كيفي مناقصه گران اقدام نمايند.

اسناد تكميل شده بايستي تا پايان مورخ ۰۷/۰۹/۱۴۰۲ از طريق تسليم حضوري و يا پست پيشتاز و يا ازطريق آدرس الکترونيکي(ايميل) به آدرسtendering@manicco.com  ارسال و رسيد دريافت گردد.

پس از بررسي اسناد و مدارك واصله و اطلاعات مندرج در پرسشنامه در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزيابي كيفي شركتها اقدام و ازشركتهاي واجد شرايط جهت دريافت اسناد مناقصه دعوت بعمل خواهد آورد.

بديهي است ارائه مدارك و پرسشنامه هاي تكميل شده هيچگونه حقي را براي متقاضيان جهت شركت در مناقصه ايجاد نخواهد كرد.

توسط | ۱۴۰۲/۸/۳۰ ۱۳:۳۱:۱۱ آبان ۳۰ام, ۱۴۰۲|مناقصات|بدون ديدگاه

درباره نویسنده :

ثبت ديدگاه

// //