مهندسي خريد و خدمات تأمين تجهيزات

خانه » مهندسي خريد و خدمات تأمين تجهيزات
مهندسي خريد و خدمات تأمين تجهيزات ۱۳۹۷/۴/۲۵ ۱۶:۵۹:۲۴

مهندسي خريد و خدمات تأمين تجهيزات

با توجه به وجود بانكهاي اطلاعاتي بسيار قوي در شركت مهساب نیرو (مانیکو) ، امكان تهيه ليستي همه جانبه از مشتريان (Vendor Lists ) مورد نظر فراهم بوده و اين مهم تضمين كننده خريدي مطمئن با بهترين كيفيت و مناسبترين قيمت خواهد بود.

خدمات شركت مهساب نیرو (مانیکو) در دو بخش زير ارائه مي گردد:

۱- خدمات تأمين تجهيزات ( Procurement):

كارشناسان خبره شركت مهساب نیرو (مانیکو) مشاوري قوي در كنار شما مشتريان گرامي در مذاكرات قراردادي بوده و قابليت بالائي در چانه زني و عبور از هر گونه بحران را دارند.

شركت مهساب نیرو (مانیکو) با بهره گيري از متخصصين اعتبار اسنادي (LC Handling Experts) خود، در ارائه مشاوره جهت تهيه فهرست مدارك و مستندات مورد نياز مانند گواهي تست و ساير اسناد حمل، روش حمل تجهيزات، بيمه و هزينه هاي ترفيعي كالا، برنامه زمانبندي تحويل كالاي خريداري شده و تسريع در ساخت و حمل(Expediting) ، تعيين محل تحويل و … كه همگي تضمين كننده منافع شما مي باشد، با بكار گيري آخرين متدهاي مديريت زنجيره تامين (SCM) همياري خواهد نمود.

دفتر امور حقوقي و قراردادها شركت مهساب نیرو (مانیکو) از يك سو و مديريت مهندسي اين شركت از سوي ديگر مشاوري كارآمد و امين جهت تهيه قراردادهاي خريد شما خواهند بود .

۲- خدمات مهندسي خريد :

شركت مهساب نیرو (مانیکو) با بكارگيري دانش متخصصان خود در تهيه Spec و جداول گارانتي تجهيزات و انجام تستهاي مورد نياز در محل كارخانه و سايت پروژه شما را به بهترين نحو ياري خواهد نمود.

// //